home / HyperCube - Pardubice

HyperCube

Hypercube je unikátní nosič pro velkoformátovou reklamu. Uvedený nosič je možné umístit na dobu 1 měsíc nebo dobu delší do centra měst, k parkovištím, hypermarketům, nádražím ČD nebo ČSAD a do pěších zón - tj. do území s vysokým pohybem chodců. Může být umístěn téměř kdekoliv v katastru města nebo obce. S ohledem na tuto skutečnost je třeba počítat s určitým časem na vyřízení patřičného povolení k instalaci od příslušného úřadu k postavení pevné kostry Hypercube v požadovaném území, na kterou je následně umístěn reklamní motiv natištěný na PVC plachtovině.

Reklamní médium Hypercube je ve variantách - hranol čtyřstranný nebo trojstranný. Čtyřstranný hranol má rozměr každé strany 2x5m a trojstranný hranol má rozměr každé strany 2x4m. Díky tomuto hranolovému tvaru nabízí Hypercube - 3 nebo 4 plochy pro reklamu, které jsou otočené do stran o celkové ploše 40m2 nebo 24m2, čímž je maximalizována viditelnost reklamy.

Reklamní plochy tohoto typu jsou vhodným médiem pro reklamní sdělení na třech nebo čtyřech stranách dle základny, po obvodě hranolu. Na již postavený nosič reklamy Hypercube je možné umístit také kreativní nástavbu.

Uvedený typ reklamy na všech stranách hranolu Hypercube je velmi účinný a upoutává pozornost širokého okolí a všech kolemjdoucích.

Toto reklamní médium Hypercube nabízíme ve variantách - hranol čtyřstranný nebo trojstranný. Každá ze čtyř nebo tří stran má rozměry 2x5m nebo 2x4m.

V případě zájmu o nezávaznou nabídku nás kontaktujte.

Technická specifikace Hypercube

Hypercube trojstranný
evidenční číslo 2907703 Informace o reklamním panelu v PDF
celkový rozměr 2m x 2m x 2m x 4m
viditelný rozměr 2x4m x 3strany
celková reklamní plocha 24m2
rozměr plachty 2x4m
materiál plachty PVC s oky
počet stran 3
Hypercube čtyřstranný
evidenční číslo 2907704 Informace o reklamním panelu v PDF
celkový rozměr 2m x 2m x 2m x 2m x 5m
viditelný rozměr 2x5m x 4strany
celková reklamní plocha 40m2
rozměr plachty 2x5m
materiál plachty PVC s oky
počet stran 4
Nezávazná poptávka

Pomocí níže uvedeného formuláře můžete kontaktovat naši firmu.

Jméno *
Příjmení *
Název firmy (společnosti) *
Tel. číslo *
Email *
Text zprávy *
Položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.